Святкове вручення паспортів з нагоди Дня Незалежності.

2016-08-23

/Files/images/p1.jpg

Вітаймо, друзі, день чудовий цей!

Карбується хай в нашій пам’яті ця днина!

Бо в мить оцю, в оцю хвилину

Святкуєм день народження Громадянина!

23 серпня 2016 року відбулося урочисте вручення паспортів ученицям нашої школи Антонюк Тетяні і Дубинській Ользі. Святкова церемонія відбулася у стінах Оболонської районної державної адміністрації у м. Києві.

Згідно статті 4 Конституції України «В Україні існує єдине громадянство. Свідченням громадянства в Україні – є поспорт. Паспорт – є основним документом, який засвідчує особистість громадянина».

Дорогі діти! Нехай для вас сьогодні буде день народження громадянина, а цей маленький вогник, який ви будете передавати один одному, як естафету, допоможе зберегти в ваших серцях: вогонь добра і любові до людей, до Батьківщини, вогонь милосердя і взаєморозуміння, вогонь щедрості людського серця.

/Files/images/g.jpg/Files/images/DSC04126.JPG/Files/images/DSC04123.JPG/Files/images/g1.jpg/Files/images/DSC04140.JPG/Files/images/DSC04145.JPG/Files/images/DSC04142.JPG